تعداد بازدید: 3644

توصیه به دیگران 1

دوشنبه 14 ارديبهشت 1388-0:0

ضعيف ترين دولت

سرخ پر،رييس ستاد مركزي مهندس موسوي در مازندران گفت:دولت نهم ضعيف ترين دولت پس از پيروزي انقلاب اسلامي است.


احمد سرخ پر به ghalamnews گفت: شرايط انتخاباتي مهندس موسوي در سطح نخبگان، روشنفكران و دانشجويان بسيار عالي است اما براي نفوذ بيشتر در قشرهاي مختلف جامعه به همكاري و فعاليت روز افزون نخبگان نيازمنديم.

وي خاطر نشان كرد: به دليل عدم دسترسي به رسانه ملي تنها راه شناساندن مهندس موسوي به اقشار مختلف جامعه، انجام تبليغات چهره به چهره است.

رئيس ستاد مركزي مهندس موسوي در مازندران با اشاره به اينكه دولت نهم ضعيف ترين دولت پس از پيروزي انقلاب اسلامي است، از مديريت ناكارآمد دولت و وضع آشفته سيستم اجرايي انتقاد كرد و گفت: برنامه هاي مهندس موسوي، اجراي خصوصي سازي با رعايت اصولي، جلوگيري از رانت خواري ، سرو سامان دادن به وضع آشفته توليد، عادي سازي روابط بين المللي، بازگشت اعتماد مردم به دولتمردان، جدا شدن از سياستهاي تنش زا با حفظ منافع ملي، بهبود سيستم هاي نظارتي و ايجاد فضاي شفاف بين دولتمردان و مردم است.


 • يکشنبه 3 خرداد 1388-0:0

  با سلام رای من مهندس....

  • جمعه 18 ارديبهشت 1388-0:0

   یکی از مقتدرترین دولت ها پس از انقلاب همین دولت نهم است پس چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است . همه مردم شاهدند دولت احمدی نژاد چه خدمت های به انها کرده است چرا شما مردم را احمق فرض می کنید شاید به خاطر این است که در آن بالا ها نشتی و فکر می کنی مملکت فقط و فقط دست شماست . نه عزیز جان صاحب این مملکت ملت است نه دولت . دولت تنها خدمتگذار ملت است و بس و این را در دولت نهم به وضوح دیدم . 90 درصد وعده های دولت های پیش تو خالی و فقط در حد حرف بوده است در حالی که بیش از 99 درصد وعده های دولت نهم به وقوع پیوسته است . پس چرا اینقدر بی انصاف هستید . دولتی که دست مظلومان را می گیرد و جلوی راند خوارن می ایستد و مانع از دزدی های کلان در مملکت می شود ضعیف است ؟ دولتی که نشان داده دلسوز مردم است و هیچ چیز را برای خود نمی خواهد و از هیچ چیز واهمه ندارد حتی نه از امریکه نه از اسرائیل نه هیچ قدرتی ضعیف است ؟ در حالی که در دولت های گذشته دیده ایم که تا یک کشور ابرقدرت دهان باز می کرد چگونه کوتاه می امدیم که نمونه بارز آن انرژی هسته ای است .

   • عبدالحسن بنده خدایی پاسخ به این دیدگاه 0 0
    پنجشنبه 17 ارديبهشت 1388-0:0

    سلام علیکم
    جالب موضع این آقا در برابر رهبری معظم است که آقا فرمودند که بهترین دولت بعد از مشروطه بوده و این آقا و هم پیاله هاشان چون به مطامع نرسیدند این طور کرکری می خوانند و تخریب می کنند
    الهی لا تکلنا الی نفسنا طرفه عین ابدا
    خدا آخر عاقبت همه را به خیر ختم کند
    التماس دعا  

    • سه شنبه 15 ارديبهشت 1388-0:0

     این دولت که عنایات وتوجهات ویژه رهبرمعظم انقلاب را به خود جلب کرده وامید های ملت ایران عزیز وگفتمان امام وشهداءرا احیاءکرده ودر عرصه های بین المللی باعث اقتدار وآبرو نظام شده است وشجاعت آن برکسی پوشیده نیست وهزاران نکته مثبت دیگر از جمله ساده زیستی و....ضعیف است این بی انصافی بزرگی اگر دین ندارید حداقل آزادمرد باشیدودین خود را به دنیای دیگران نفروشید آخر بی انصافی هم حدی دارد

     • سه شنبه 15 ارديبهشت 1388-0:0

      ایشان که همه افکار آقای احمدی نژاد را می خواهند ادامه دهند پس برای چه رای بدهیم ؟

      • شهروند طبریپاسخ به این دیدگاه 0 0
       سه شنبه 15 ارديبهشت 1388-0:0

       با سلام
       تا جاییکه از برنامه های آقای موسوی با خبر شده ایم این نکته دستگیرمان شده که ایشان همان برنامه های آقای احمدی نژاد را دارند ولی با قیوداتی که بیشتر جهت ایجاد تمایز ناچارا ذکر می کنند!
       خیلی مایل بودم تا با شخصیت آقای سرخ پر و سوابق ایشان آشنا شوم ولی به مصداق تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد اکنون با خواندن نظر سخت مغرضانه ایشان (ضعیف ترین دولت)دیگر نیازی به شناخت ایشان نمی بینم !
       مرد حسابی حرف چه خوب است سنجیده و منصفانه باشد!اگر دنبال رای هستید راه به خطا می روید!

       • سه شنبه 15 ارديبهشت 1388-0:0

        اولا که شما شکست خورده سیاسی هستی، ثانیا اگر جنابعالی آدم با درایت و لایقی بودی که مردم بابل به شما رای میدادند.
        به نظرم حرف شما با فرمایشات مقام معظم رهبری منافات دارد، چرا که رهبری در دوران بعد از انقلاب از تنها دولتی که راضی بود دولت نهم بوده و بس.
        همه این شعارهای فعلی شما و میر حسین را سال 76 خاتمی هم نثار مردم کرد که بتواند ارای مردم را به سمت خود جلب کند ولی پس از انتخابات تنها چیزی که تغییر نکرد وضع معیشت مردم بود و بس.
        حداقل دولت نهم به درد و دل مردم گوش کرد و از نزدیک شاهد کم کاری در حق مردم در دولتهای گذشته بوده و هست.
        شما عده ای شکست خوردگان و منزویان جامعه هستید که می خواهید به واسطه میر حسین به اهداف سود جویانه خود برسید.
        اگر میر حسین دلسوز مردم بود چرا طی این سالها ساکت بود و دم بر نیاورد؟؟
        چرا امثال مثل شما فکر میکنید مردم نمی فهمند.؟؟
        دلیل اینکه شهر به شهر می گردید و کاسه گدایی به دست می گیرید و از مردم التماس میکند که به شما روی خوش نشان دهند؟
        همه این خواهش و التماسهای شما را در سال 76 شاهد بود و حتی یکی از طرفداران پر و پا قرص خاتمی بودم ولی آخرش چی؟ وعده های تو خالی......
        آقای سرخ پر از مردم حیا نمی کنید از خدا حیا کن .
        پدر و برادرم را از دست ندادم که امثال مثل جنابعالی بخواهی بر روی خون و شرف شهدای ما جولان بدهی؟
        به نظرت تا قبل از انتخابات آقای میر حسین اسمی از ارامگاه ملا مجد الدین شنیده بود که الان برای ادای احترام به خون شهدا به مزار آنها مرود؟
        آیا میدانی شهدا در آن لحظه به میر حسین چه گفتند:
        آقای میر حسین از آبروی ما برای تبلیغات انتخاباتی خودت هزینه نکن که ما راضی نیستیم و در سرای قیامت باید جواب بدهی؟
        آقای میر حسین هزینه های شهر به شهر و استان به استان را چه کسی تامین میکند؟
        وعده کدام کارخانه و وام بانکی و یا پست وزارتی را به آنها داده ای؟
        چرا آمریکا از انتخاب شدن شما حمایت میکندو لی از انتخاب مجدد احمدی نژاد واهمه دارد؟


        • دوشنبه 14 ارديبهشت 1388-0:0

         عزيزجان! دولت نهم دولت ضعيفي است يا نخست وزيري كه بي خبر از كارش استعفا مي دهد در حالي كه كشور در تب پر سوز جنگ اسير است؟ مهندس موسوي آنروز كه جوان بود چنان بود امروز كه هم اكنون 68 سال سن دارد چه زماني جا خواهد زد؛ معلوم نيست!


         ©2013 APG.ir